top of page

Yaklaşımımız

PERFOSMART size sunduğu her çözümde farklı öğrenme metotlarını kapsayacak şekilde Bütünleşik Eğitim Yaklaşımı ile çalışır.

Yetişkin eğitimi (Andragoji) pek çok yönüyle çocuk eğitiminden farklıdır. Bu nedenle öğrenme ortamının tasarlanmasından, çıktıların değerlendirilmesine kadar giden süreçte pek çok bilinçli adımın atılması gerekir. Bu adımların en kritik olanlarından bir tanesi de yetişkinlerin farklı öğrenme stillerinin olduğunu göz önüne alarak kapsayıcı gelişim yöntemlerini bir araya getirmektir.

 

Bunun yanında Ebbinghaus’ un geliştirdiği Unutma Eğrisi Teorisi’ne göre ilk öğrendiğimiz anda hatırlama oranımızın yüzde 100 olduğu bir bilgi bile üzerinde düşünmez, onu kullanmaz ve onunla herhangi bir şey yapmazsak dramatik bir hızla unutulmaktadır. İşte bu nedenlerden dolayı başarılı öğrenme girişimleri en yüksek etkiyi yaratmak için farklı metotların kombinasyonunu içermelidir.

 

PERFOSMART Bütünleşik Eğitim Yaklaşımı ile size sunduğumuz her çözümde farklı öğrenme metotlarını kapsayacak tasarım yaparız.

PERFOSMART eğitim ve gelişim çözümlerinde öğrenmeyi desteklemek amacıyla kullandığımız metotlardan bazıları:
bottom of page