top of page

Çoğunlukla normal seyrinde ve alışkanlıklarımız dahilinde devam eden iletişim kurma biçimimiz bazı zamanlarda, örneğin çıkarlar çatıştığında, duygusal yoğunluğumuzun arttığı anlarda ya da konular karmaşık ve riskli hale geldiğinde istediğimiz sonuçları almaya yetmeyebilir. İşte bu tür zorlayıcı iletişim süreçlerini “Kritik Diyaloglar” olarak adlandırıyoruz.

 

İş arkadaşlarınız, müşterileriniz ve hatta yöneticinizle pek çok kez yaşadığınız bu diyaloglar istemesek bile hayatımızın bir parçası ve görmezden geldiğimizde ya da zayıf bir şekilde yönettiğimizde istediklerimizi elde etmemize engel oluyor ve ilişkilerimize zarar veriyor.

 

İki gün süren Kritik Diyaloglar Eğitimi güvenli bir davranışın şekillendirdiği açık iletişim temelinde gereken becerileri kazandırarak anlaşmazlıkları çözmede daha yüksek bir başarı, daha iyi fikirler ve kaliteli kararların yolunu açmayı hedefliyor. Devamı...

Beynimizin sahip olduğu performansın oldukça küçük bir kısmını kullandığımız bugün artık oldukça bilinen bir gerçek. Ancak az bilinen ise kolay uygulanabilen ve pratik bazı tekniklerle bu performansı dikkate oranda arttırabileceğimizdir.

 

Aşırı bilgi yüklemesi ve beraberinde artan üretkenlik baskısı daha hızlı öğrenme, bilgiyi daha kısa sürede, daha az stresle, daha etkin işleme gerekliliğini ortaya çıkarıyor. İş’te Performans seminerinde daha akıllı çalışma tekniklerini beraberce gözden geçirerek günümüz toplumunun en değerli kazanımlarını hedefliyoruz:

 

Zaman, verimlilik ve daha keyifli bir hayat. Devamı...

Etkili bir biçimde sunulmadığı takdirde en iyi fikirleriniz bile gereken ilgiyi görmeyebilir. İlettiğiniz mesajın açık, anlaşılır ve net olmasını garanti altına almanız gerekir.  Bu aynı zamanda etki ve değer yaratabilecek sunum becerilerine sahip olmanızla yakından ilişkilidir.

 

Etkili Sunum Becerileri Eğitimi son derece interaktif ve uygulama odaklı içeriği ile herhangi bir izleyici topluluğu karşısında öz-güven yansıtan, etkili ve canlı sunumlar yapmanız için sizi hazırlıyor.

 

Etkili bir sunum için gerekli temel donanımın ötesinde kendi stilinizi, yarattığınız etkiyi ve gelişiminizi takip edebileceğiniz video kayıt ve bire-bir koçluk süreci ile eğlenceli, motive eden ve geliştiren bir eğitim süreci deneyimleyeceksiniz. Devamı...

Eğitim bir şirketin başarısının en kritik faktörlerinden bir tanesidir. Her ne kadar dış kaynaklardan bazı gelişim çözümleri tedarik edilse bile bazen iş,  süreç ve çalışanlarınızı daha iyi tanıyan bunula beraber iyi eğitim verebilecek şirket içi personele ihtiyaç duyarsınız.

 

Bu noktada “Eğitimcinin Eğitimi” sadece maliyet avantajlı bir yatırım değil, aynı zamanda şirketiniz içindeki öğrenen organizasyon kültürünün gelişmesine yardımcı bir araç, çalışanlarınız ve yöneticilerinizin yetkinlik gelişimini garanti altına alan bir gelişim çözümüdür.

 

Teorik bilgiyle beraber gerçek hayatla bağlantılı ve pratik bir içerik. Eğitim öncesi, sırası ve sonrasında katılımcı odaklı bir gelişim çözümü üretmenin ve sunmanın köşe taşlarını öğreneceksiniz. Devamı...

Please reload

bottom of page